مشاوره: جلوگیری از سعی و خطا

خدمات مشاوره

مقایسه وضع موجود و چشم‌انداز بهبود راهگشاست.

warning-sign

وضع موجود

باید برای اجرای فرایندهای کسب و کار خود نرم‌افزاری انتخاب کنیم. درباره اینکه چه نرم افزاری انتخاب کنیم به جمع‌بندی نمی‌رسیم. بالاخره نرم‌افزاری را براساس شنیده‌ها یا مقایسه انتخاب می کند. در تنظیم قرارداد خرید و پشتیبانی نکات فنی به درستی لحاظ نمی شوند. از نرم افزار خریداری شده بهره کافی نمی‌بریم و بلااستفاده می ماند. هم ما ناراضی هستیم و هم فروشنده نرم افزار. شاید اصلاً نباید نرم افزار را می خریدیم. شاید راه های بهتری برای حل مشکل وجود داشته است.

نمی دانیم که آیا دربرابر همه خطراتی که فناوری اطلاعات ممکن است به همراه داشته باشد ایمن هستیم یا نه. اگر پیشامدی ظهور کند نمی‌دانیم آیا تمهید لازم را داشته‌ایم یا نه.

می خواهیم خدمات جدیدی برای مشتریان خود راه اندازی کنیم اما نمی دانیم از کجا باید شروع کنیم و الزامات آن چیست. کم هزینه ترین راه ها کدامند.

چشم‌انداز بهبود

راهکارهای انتخاب شده واقعاً ارزش‌آفرین هستند و مشکلات را حل می‌کنند. هزینه‌ها با تخمین خوبی پیش‌بینی شده و سرعت اجرا و رسیدن به مطلوب افزایش یافته است. برای آزمودن راه‌های آزموده شده هزینه نمی‌کنیم بلکه مستقیماً برای اجرا هزینه می‌کنیم. قراردادها با فروشندگان و ارائه‌کنندگا خدمات به‌درستی تنظیم شده و حقوق‌مان رعایت شده هم از فروشندگان راضی هستیم و آنها هم از ما راضی هستند و خدمات خود را افزایش می‌دهند.

تا جایی که ممکن بوده پیشامدهای ممکن و خطرات را شناسایی کرده‌ایم و برنامه‌ای برای مقابله با پیشامدها در اختیار داریم. همچنین اقداماتی برای کم‌اثر کردن پیشامدها صورت گرفته است.

خدمات جدید را با الگوبرداری از بهترین و آزموده‌ترین روش‌ها مستقر کرده‌ایم. مراحل بلوغ هر خدمت را می‌دانیم و می‌دانیم چگونه مرحله به مرحله پیش برویم.

پنج دلیل برای به‌کارگیری مشاور در انتخاب نرم‌افزار

خرید یک سیستم نرم‌افزار بزرگ سازمانی چیزی نیست که بسیاری از سازمان‌ها به‌صورت منظم انجام دهند. و چنین تصمیم حیاتی و پر تأثیری بدون تجربه بسیار کاری بس دشوار است. فروشندگان نرم‌افزار هم فرایند انتخاب و خرید نرم‌افزار را ساده نمی‌کنند زیرا آنها پیوسته مزایای سامانه خود را برجسته کرده و خریداران اطلاعات سوگیرانه‌ای از ابتدا دریافت می‌کنند. برای خریداران ممکن است جدا کردن دانه از کاه بسیار دشوار باشد یعنی اینکه بدانند کدام راهکار برای نیازهای سازمانی منحصربه‌فرد آنها بیشتر مناسب است.

خوشبختانه مشاوران انتخاب نرم‌افزار وجود دارند که دانش تخصصی خود را به صورت خدمت به خریداران نرم‌افزارهای سازمانی عرضه می‌کنند. این مشاوران اطلاعات بی‌طرفانه و راهنما می‌دهند تا زمین بازی را مسطح کنند و خریدار را در مسیر درستی قرار دهند تا تصمیمی آگاهانه و مناسب ممکن باشد.

پنج وجه مشخص برای فرایند انتخاب بسته نرم‌افزاری وجود دارد که مشاور انتخاب نرم‌افزار می‌تواند در آنها به سازمان شما کمک کند وقتی سازمان‌تان با جذب یک سامانه نرم‌افزاری بزرگ روبروست.

  1. مدیریت پروژه
  2. اطلاعات بی‌طرفانه
  3. مشارکت کاربران مؤثر
  4. تحقیق بازار
  5. نظارت بهتر روی چرخه فروش

بیشتر بخوانید

دلایل، مخاطرات و مشوق‌های برون‌سپاری
به‌عنوان یک شرکت کوچک و متوسط ممکن است به این فکر افتاده باشید که بخشی از امور شرکت خود را برون‌سپاری کنید. فواید برون‌سپاری ممکن است واضح به نظر برسد.
پنج دلیل برای به‌کارگیری مشاور در انتخاب نرم‌افزار
خرید یک سیستم نرم‌افزار بزرگ سازمانی چیزی نیست که بسیاری از سازمان‌ها به‌صورت منظم انجام دهند. و چنین تصمیم حیاتی و پر تأثیری بدون تجربه بسیار کاری بس دشوار است.
پنج مسئله بزرگ استقرار نرم‌افزار مدیریت منابع سازمانی
سامانه‌های مدیریت منابع سازمانی یا بسته‌های نرم‌افزار مشابه به‌طور گسترده در کسب و کارهای با اندازه‌ها و انواع مختلف چندین سال است که استفاده می‌شود. حتی کسب و کارهای کوچک
تماس با ما

خوشحالیم اگر بتوانیم کمکی کنیم.

X
تماس بگیرید