حوزۀ تمرکز

مؤسسات بازرگانی نقش واسطه‌گری دارند و دامنۀ متنوعی را در زنجیره تأمین از تولیدکننده تا مشتری نهایی پوشش می‌دهند. دامنۀ کار آنها هرچه باشد روی سه حوزۀ کلیدی متمرکز هستند:
مدیریت موجودی، فروش و ارتباط با مشتریان.

مدیریت موجودی

داشتن تصویری دقیق از موجودی و ویژگی‌های آن مثل میزان گردش نیازمند اطلاعات دقیق و به‌موقع است. ابزارهای کنترل ورود و خروج کالا هم به این موضوع کمک می‌کنند.

ابزارهای فروش

ابزارهای فروش متنوع‌اند و شامل مدیریت سرنخ‌ها، اطلاعات فروش و بازار، گزارش‌های تحلیلی، فرایندهای رسیدگی به سفارش و ابزارهای یکپارچگی می‌شوند.

ارتباط با مشتریان

بدون ارتباط مؤثر با مشتریان و رهگیری و پاسخ به نیازهای آنان نمی‌توان فروش خوب و پایداری داشت. بنابراین داشتن سامانه‌های مدیریت ارتباط با مشتریان ضروری است.

خدمات اختصاصی

علاوه بر خدمات عمومیِ فناوری اطلاعات برای مؤسسات بازرگانی مانند: پشتیبانی فنی، پست الکترونیک، حفاظت از اطلاعات، نگهداری پیش‌گیرانه و مدیریت شبکه داده‌ها مجموعه‌ای از خدمات اختصاصی هم به این مؤسسات تحویل می‌شود که به تحقق موضوعات در حوزه‌های تمرکز کمک می‌کنند.

تلفن اینترنتی

تلفن‌های اینترنتی هزینه‌ها را کاهش می‌دهند و امکاناتی فراهم می‌آورند که تیم فروش می‌تواند به‌طور مؤثر از آن بهره ببرد. مدیریت تماس‌ها یکی از این ویژگی‌هاست.

گزارش‌های تحلیلی و مدیریتی

گزارش‌های تحلیلی و مدیریتی تصویری روشن‌تر از عملکرد و کارآیی به دست می‌دهند. آنها داده‌ها و اطلاعات دوره‌ای را تحلیل کرده و روندها و نقاط بهبود را مشخص می‌کنند.

استقرار سامانه‌های کنترل موجودی انبار

فناوری‌های نو کمک می‌کنند موجودی‌های انبار به‌درستی مدیریت شوند. یکی از هزینه‌های عمده مؤسسات بازرگانی انبارداری است که اگر درست مدیریت نشود شرکت را دچار مشکل می‌کند.

فضای مجازی

فضای مجازی امکان‌های بالقوه‌ای را پیش روی بخش فروش و روابط مشتریان قرار می‌دهد. پیام شما می‌تواند از طریق رسانه‌های مختلف روی فضای مجازی به مخاطب برسد و مخاطب با شما تعامل داشته باشد.

استقرار سامانه‌های ارتباط با مشتریان

سامانه‌های مدیریت ارتباط با مشتریان از سامانه‌های ضروری برای مؤسسات بازرگانی است. این سامانه‌ها وضعیت مشتریان را در هر لحظه نمایش می‌دهند و امکان تعامل با مشتریان را فراهم می‌سازند.

دفتر کار الکترونیک

دسترسی کارکنان مجاز وقتی در دفتر کار نیستند به اسناد، مدارک و اطلاعاتی که در دفتر کار واقع است یک نیاز ضروری است که با ابزارهای فناوری اطلاعات به‌دست می‌آید.

بیشتر بخوانید

دلایل، مخاطرات و مشوق‌های برون‌سپاری
به‌عنوان یک شرکت کوچک و متوسط ممکن است به این فکر افتاده باشید که بخشی از امور شرکت خود را برون‌سپاری کنید. فواید برون‌سپاری ممکن است واضح به نظر برسد.
پنج دلیل برای به‌کارگیری مشاور در انتخاب نرم‌افزار
خرید یک سیستم نرم‌افزار بزرگ سازمانی چیزی نیست که بسیاری از سازمان‌ها به‌صورت منظم انجام دهند. و چنین تصمیم حیاتی و پر تأثیری بدون تجربه بسیار کاری بس دشوار است.
پنج مسئله بزرگ استقرار نرم‌افزار مدیریت منابع سازمانی
سامانه‌های مدیریت منابع سازمانی یا بسته‌های نرم‌افزار مشابه به‌طور گسترده در کسب و کارهای با اندازه‌ها و انواع مختلف چندین سال است که استفاده می‌شود. حتی کسب و کارهای کوچک
تماس با ما

خوشحالیم اگر بتوانیم کمکی کنیم.

X
تماس بگیرید